RSS Beslemesi
Bilgi Bankası : E-posta Filtreleme Hizmeti
Sayfa üzerinden bu alanadı için alias ekleyebilir, mevcut olanları silebilirsiniz. Bir alias eklediğinizde ve mx kayıtlarını bu adresi filtreden geçirecek şekilde ayarladığınızda kullanıcı1@alias.com gibi bir şekilde gelen mesajlar kullanıcı1@alanadı.c...
Sistemin bir alanadından mesaj alabilmesi için öncelikle o alanadının filtreleme sistemine eklenmiş olması gerekmektedir. Lütfen filtre sistemine eklemek istediğiniz alanadını alanadı.com örneğindeki gibi yazın. Eğer son mesaj teslimatı için hedef post...
Sayfa üzerinden alan adına ait istatistikleri görebilirsiniz.
Bu sayfada alanadı kullanıcılarınızı düzenleyebilirsiniz. Bu kullanıcılar alanadlarını ve atanmış şifrelerini kullanarak giriş yapabilir alanadlarının belirli ayarlarını düzenleyebilirler.
Sayfa üzerinden beyaz listeye kullanıcı ekleyebilir, görebilir ya da silebilirsiniz. Beyaz listeye eklenmiş alıcılara giden mesajlar tüm filtreleri atlayacaktır.
Sayfa üzerinde kara listeye yeni alıcılar ekleyebilir, mevcut alıcıları silebilirsiniz. Kara listeye eklenmiş kullanıcılara gönderilen mesajlar engellenecektir.
Sayfada maksimum atlatmaları ayarlıyabilirsiniz, etkinleştirmek/geçersiz alıcıları devre dışı bırakmak için, alıtınız için erişilebilir/erişilemez giriş günlerini ayarlıyabilirsiniz.
Sayfa üzerinden alanadı için çağırma ön belleğini temizleyebilirsiniz.
Buradan, bir gönderici alanadı için çağırma önbelleğini temizleyebilirsiniz.
Buradan alanadınız için bir DKIM sertifikası oluşturabilirsiniz. Lütfen, sayfadaki formu daha önce seçtiğiniz ayırıcı anahtar ile doldurunuz. Bunun sonucu, DNS 'inizde etkin olacak genel bir anahtar değerine sahip olacaksınız. DKIM sertifikasını başa...
Filtreleme sistemi tarafından kabul edilmesi için gelen ve giden epostaların maksimum boyutunu ayarlıyabilirsiniz.
Mail eki dosya uzantısına göre hangi mesajların engelleneceğini belirleyebilirsiniz.
Bu sayfada email kullanıcılarını yönetebilirsiniz. Bu kullanıcılar Spampanel'e bağlanarak belirli email ayarlarını düzenleyebilir, karantina listelerine bakabilirler.
Bu sayfada email kullanıcılarını yönetebilirsiniz. Bu kullanıcılar Spampanel'e bağlanarak belirli email ayarlarını düzenleyebilir, karantina listelerine bakabilirler.
Sayfa üzerinden spam karantina filtrenizi yapılandırabilirsiniz, dilerseniz karantina özelliğini kapatarak gelen maillerin karantina yerine size iletilmesini sağlayabilir, bu maillerin başlık kısmına etiketleyerek alabilirsiniz.
Email filtre sisteminin kabul ettiği ve gelen mesajları filtrelediği alanadları ve aliasların listesini bulabilirsiniz. Aynı zamanda tablo, işlenen mesajların daha sonra nereye iletildiğini de gösterir. Buradan ikonlara tıklayarak yenilerini ekleyeb...
Sayfa üzerinden beyaz listeye eklenmiş kullanıcıları görebilir, silebilir, yenilerini ekleyebilirsiniz. Tüm alanadını beyaz listeye eklemek için @ işareti olmadan alanadını yazmanız yeterlidir.
Sayfa üzerinde kara listeye alınmış kullanıcılar ekleyip ve silebilirsiniz. Tüm alanadını kara listeye almak için alanadını @ işareti olmadan girmeniz yeterli.
Burada, belirli bir tarih aralığı için koruma raporu oluşturabilir ve bunun belirli bir e-mail adresine gitmesini sağlayabilirsiniz. Bu form raporun oluşturulması, rapor sürecini başlatacaktır; güncel rapor teslimatı, raporun büyüklüğüne göre zaman al...
Burada uygun kullanıcı rolleri için izinleri düzenleyebilirsiniz.
Sayfa üzerinden belirli bir mail adresi için son 28 günlük kayıtlarda arama yapabilirsiniz. Alıcı kısmına @ işaretinden önce gelen kullanıcı adı kısmını yazmanız yeterlidir (örneğin 'myname@mydomain.com' şeklinde değil 'myname' şeklinde). Doğrulama fon...
Aşağıdan belirli bir mesaj için son 28 günlük kayıtlarda arama yapabilirsiniz. Doğrulama fonksiyonuyla girilen tüm arama terimlerini birlikte ya da tek tek arama yapabilirsiniz. Kısmi fonksiyon ile aramaya karşılık gelen ama arama terimlerine tam uymay...
Buradan hesap ayarlarınızı yönetebilirsiniz.
Sayfa üzerinden kullanıcıları yönetebilirsiniz. SMTP kimlik adı 'Kullanıcı Adı' @ domain.com ve şifre girilerek SMTP AUTH doğrulanır, Eğer şifre kısmını boş bırakırsanız , kullanıcı adınız ve domain şeklinde doğrulama yapacaktır.
Sayfada tüm rapor alanların listesini görebilirsiniz. Buradan yeni bir alıcı ekleyebilir, mevcut alıcıları düzenleyip silebilirsiniz.
Sayfa üzerinden koruma raporu aktivasyonu, alıcısı, sıklığı, dili ve raporun sunulacağı formatı gibi seçenekleri kontrol edebilirsiniz.
Sayfa üzerinden spam filtresini eğitebilir, filtreyi yönetebilirsiniz.
Sayfa üzerinde tüm alanadları için filtre sisteminde süresiz olarak engellenen tüm mesajları görebilirsiniz. Not: SMTP seviyesinde geçici olarak geri çevirilen mesajlar burada görünmez ve gönderici sunucu tarafından tekrar gönderimi denenecektir. Bu ...
Sayfa üzerinden spam filtresini eğitmek için bir spam olmayan mesaj yükleyebilirsiniz. Şu anda sadece .eml formatı destekleniyor.
Sayfa üzerinden teslimat kuyruğu raporlarını detaylı şekilde görebilirsiniz.
Sayfada otomatik alıcının algılama sistemini ve geçerli alıcıların yerel bir listesini uygulamak için devre dışı bırakma seçeneğine sahipsiniz. Eğer /''yerel alıcılar kullan/ '' etkin olursa, sistem sadece listede olan alıcıların e-postasını kabul ede...
Sayfada yollar (hedef mail sunucusu) ve güvenilir taşıma emirlerini bulabilirsiniz. Yeni yollar ekleme ve mevcut yollları silmeniz mümkün. Ayrıca, liste size yolların sıralamasını sürükleyip bırakarak değiştirme imkanı sunar.